Ettevõttest

Ermeesia meeskonna üheks peamiseks ülesandeks on kinnisvara tehnosüsteemide halduses ja korrashoius leida optimaalne kulude ning mugavuse tasakaal eesmärgiga säilitada ja pikendada kinnisvara eluiga ning säästa omanike/üürnike raha ja närve.
Meie hallata antud kinnisvara väärtus ei lange. Oleme valinud kindla suuna ning eesmärgid, mida oleme arendanud ja milles tunneme end ala tipus oleva tegijana. Ermeesial on kogemusi alates 2004. aastast, mille käigus on osaletud paljudes suurtes projektides alates projekteerimisest ja lõpetades haldusse võetud objektide pideva hooldamisega.

Paljude ettevõtjate arvates on kinnisvarahaldus avariide lokaliseerimine ja kraanide sulgemine. Meie nii ei arva, sest avariid on reeglina vale tegevuse tagajärg. Kogemused on näidanud, et näiteks kraanide sulgemisega jms saavad paljud hakkama, kuid mis on avarii põhjus ja mis saab edasi, jääb paljudele arusaamatuks.
Kinnisvara tuleb hallata nii, et ei tekiks avariisid, sest neid ei kirjuta keegi äriplaani sisse, kuna see on puhas kulu nii omanikule, valdajale, kui üürnikule. Avariide tekkepõhjuseks on alati tehnosüsteemide vale projekteerimine, vigane ehitamine ning vale haldus ja hooldus. Mõnikord lisaks eelnevale ka hoolimatus, teadmatus ja pahatihti isegi laiskus. Ühesõnaga – avariid tekivad pädevuse puudumisest ning seetõttu soovitame avariide, tööseisakute, üürialandamiste ja vaidluste vältimiseks ainult vastava ala pädevate spetsialistide kasutamist.

Usalda kogemust!

Ava kontaktisik Ettevõttest

Võta ühendust