Inimesed

Haldusüksus

Heakorraüksus

Marten Liiva

Heakorraüksuse juht

marten.liiva@ermeesia.ee
(+372) 51 939 270

Karmen Pelberg

Teenindusjuht

karmen.pelberg@ermeesia.ee
(+372) 56 933 188

Tehnohoolduse üksus

Margus Spelman

Tehnilise divisjoni juht

Margus.spelman@ermeesia.ee
(+372) 55 565 905

Andrei Reznikov

Elektriosakonna juht

Andrei.reznikov@ermeesia.ee
(+372) 504 6971

Randar Kasearu

Automaatikaosakonna juht

Randar.kasearu@ermeesia.ee
(+372) 53 095 068

Jarmo Nigols

Jahutusosakonna juht

Jarmo.nigols@ermeesia.ee
(+372) 59 195 503

Heigo Amur

Tehnikajuht, tulekustutusüksuse juht

Heigo.amur@ermeesia.ee
(+372) 58 879 740

Insenerüksus

Sten Suurmäe

Ehitusosakonna juht

Sten.suurmae@ermeesia.ee
(+372) 528 5575

Liis Astover

LEED osakonna juht

Liis.astover@ermeesia.ee
(+372) 56 898 644

Admin

Raul Parusk

Juhatuse liige, tegevjuhi kt

raul.parusk@ermeesia.ee
(+372) 50 392 11

Kätlin Tamme

Finantsjuht

Viibib ajutiselt töölt eemal

Kristina Šadeiko-Liiva

Personali- ja arendusjuht

kristina@ermeesia.ee
(+372) 53 836 925

Maarika Barteneva

Büroojuht

maarika@ermeesia.ee
(+372) 53 018 063